Úvodní stránka | Sortiment | Zrcadla do koupelny

Zrcadla do koupelny

Člověk již od pradávna toužil spatřovat svůj obraz a to nejen ve vodní hladině. Už v 6. Století se objevila první zrcadla v podobě leštěných kamenných desek z obsidiánu, později byla zrcadla kovová - z bronzu, mosazi, zlata či stříbra.

Zrcadla, jak je známe dnes, tedy skleněná, se objevila až koncem středověku díky benátským sklářům. Zrcadla však v této době byla luxusním zbožím a dostupná pouze vysokým vrstvám. Do běžných domácností se zrcadla dostávají až v 19. Století.

Dnes je zrcadlo nejen praktickou součástí domácností, ale tvoří i dekorativní prvek. Současný trh nabízí nepřeberné množství různých zrcadel v obrovském množství velikostí a variant provedení - v nejrůznějších rámech, krásně zdobená i jednoduchá, podsvícená, pískovaná, fazetovaná či rylovaná, klasická stříbrná i bronzová či šedá.
I my přicházíme se svoji jedinečnou nabídkou moderních zrcadel a zrcadlových skřínek. Naše zrcadla jsou vyrobena z 5mm zrcadla na kvalitním hliníkovém rámu. Některá jsou doplněna o užitečné drobnosti, jako je kosmetické zrcátko nebo praktické hodiny.
Chce spojit zrcadlo se světlem? Skříňku? Zrcadlo s hodinami? Dlouhé, krátké, či kulaté zrcadlo? To vše je zde pro Vás, stačí si vybrat.


© 2010 Besteco koupelny - Všechna práva vyhrazena.

Designové koupelny i luxusní doplňky. mapa stránek