Úvodní stránka | Sortiment | Sprchové kouty

Sprchové kouty

Při výběru sprchového koutu by jste měli nejprve zvážit, jestli jej nainstalujete na vaničku nebo na dlažbu. Naše sprchové vaničky z litého mramoru můžete postavit na nožičky nebo je položit přímo na podlahu. Pro sprchové kouty si můžete zvolit buď rámovou, nebo bezrámovou variantu. Kromě toho si vybíráte i způsob zavírání dveří, případně pevnou „walk-in“ zástěnu.

 Z velmi široké nabídky sprchových koutů a dveří si určitě vyberete. Náš sortiment zahrnuje nepřeberné množství velikostí, tvarů a způsobů otevírání. Nechte se inspirovat.

Výběr kvalitního sprchového koutu patří v současné době mezi důležité prvky rozhodování při rekonstrukci či stavbě koupelny. Nabízíme širokou paletu sprchových zástěn v různých rozměrech a typech provedení. Mezi nejžádanější kouty do koupelny spadají zástěny z bezpečnostního skla. Kouty do koupelny dodáváme včetně podrobného montážního návodu a všech komponentů nutných k montáži. Zástěny do koupelny se vyznačují zejména jednoduchou montáží a poskytovanou zárukou 2 roky.

Standardním prvkem při zařizování koupelny se stávají sprchové kouty. Sprchové kouty dnes slouží především lidem, kteří preferují rychlejší způsob hygieny. Díky malému prostoru, který sprchový kout zabere, a velkému prostoru, který poskytuje, vytváří ideální prostředí pro relaxaci.


© 2010 Besteco koupelny - Všechna práva vyhrazena.

Designové koupelny i luxusní doplňky. mapa stránek