Úvodní stránka | Sortiment | Sprchové baterie

Sprchové baterie

Sprchová baterie je další nepostradatelnou součástí do koupelny se sprchovým koutem. V této katergorii Vám nabízíme široký výběr sprchových baterií. Můte si zvolit mezi bateriemi hranatými, kulatými, s kouhoutkovým nebo pákovým ovládáním.
Najdete zde jak jednoduché sprchové baterie do  zdi, tak i nabídku spchových kompletů, které kromě samotné baterie obsahují i přívodní tyč k horní růžici a ruční sprchu včetně hadice.  V našich skladech jsou i dnes velmi oblíbené  moderní podomítkovýé baterie.

Podomítkové baterie se staly oblíbeným prvkem až v poslední době. Vždy se jedná o vysoce designový kousek. Není vidět žádné napojení, žádné "trubky", jen elegantní designové ovladače a výpusti. Můžete si vybrat z několika druhů podomítkových baterií. Volit můžete mezi zaobleným nebo hranatým tvarem. Ovládání je na páku. Těleso podomítkové baterie je vyrobené z kvalitní mosazi, viditelné části jsou pochromované.

Pokud potřebujete sprchovou baterii designově sladit s baterií na umyvadle nebo na vaně, navštivte kategorii Vodovodní baterie, kde jsme pro Vás veškerou nabídku baterií rozdělili do designových sérií.© 2010 Besteco koupelny - Všechna práva vyhrazena.

Designové koupelny i luxusní doplňky. mapa stránek