Úvodní stránka | Sortiment | Čisticí prostředky

Čisticí prostředky

Dokonalá koupelna potřebuje dokonalý a snadný úklid. S našimi nabízenými produkty úklid zvládnete hravě a rychle. Zaměřili jsme se na kvalitní a prověřené výrobky, které jsme samozřejmě i sami vyzkoušeli.

V této sekci najdete zejména výrobky holandské společnosti HG, která svým rozmanitým sortimentem uspokojí téměř každého spotřebitele. HG čistící prostředky jsou v tekutém balení s praktickým dávkovačem. Jednoduché použití je jejich největší výhodou spolu s jejich účinkem. Ať už se jedná o základní údržbu domácnosti nebo vyřešení trvalejšího problému při odstranění odolných nečistot. Většina výrobků poskytuje i základní impregnaci - ochranu, která také omezuje pozdější výskyt nečistot či vodního kamene.

Nejprodávanějším čístícím prostředkem není paradoxně čistič, ale přípravek na regeneraci skla, který vytváří ochrannou vrstvu. Ta má hydrofóbní účinky a zamezuje ulpívání vodního kamene na povrchu skla. Tyto přípravky lze úspěšně použít i na jiné povrchy jako jsou keramické obklady, umyvadla, i plastové výplně sprchových koutů. 

Naši prodavači Vám samozřejmě s výběrem správného čistícího prostředku rádi poradí a doporučí nejvhodnější typ nebo dávkování.© 2010 Besteco koupelny - Všechna práva vyhrazena.

Designové koupelny i luxusní doplňky. mapa stránek