Úvodní stránka | keramická umyvadla

keramická umyvadla

Keramická umyvadla jsou vyrobena ze sanitární keramiky, která díky nepropustné glazuře zaručuje stálou barevnost, lesk a především funkčnost. Navíc je odolná proti poškrábání, rzi, otěru i běžným domácím chemikáliím. Barevná umyvadla jsou potažena barevnou glazurou. Keramika je úžasný materiál - svůj podíl má země, voda, vzduch a oheň. Keramika je elementární v naprosto klasickém smyslu slova.
Podle typu jsou umyvadla vhodná pro montáž na desku/skříňku, zápustná,polozápustná a na zeď.

Montáž umyvadel na desku/skříňku:
Doporučená výška horní hrany umyvadla pro uživatelský komfort je cca 85cm od podlahy. Je nutné do desky (skříňky) vyříznout otvor o stejném průměru jako je odpadní otvor umyvadla (450mm) a sifonem přitáhnout umyvadlo k desce. Doporučujeme mezi desku a umyvadlo nanést silikon. Při výběru sifonu je nutné mít na paměti výšku desky + umyvadlo a také, zda je umyvadlo s/bez přepadu. Vodovodní baterie můžete zvolit podomítkovou/nástěnou nebo vysokou za umyvadlo do otvoru desky, či do otvoru umyvadla (dle typu umyvadla).

Montáž umyvadel zápustných a polozápustných:
Doporučená výška horní hrany umyvadla pro uživatelský komfort je cca 85cm od podlahy. Umyvadlo vložíme na silikon do připraveného otvoru. Vodovodní baterie můžete zvolit podomítkovou/nástěnou nebo do otvoru umyvadla (dle typu umyvadla).

Montáž umyvadel na zeď:
Doporučená výška horní hrany umyvadla pro uživatelský komfort je cca 85cm od podlahy. Umyvadlo nasadíme na nosný prvek (nachystaný dle rozměru umyvadla) a šrouby toto umyvadlo přitáhneme ke zdi. Je vhodné mezeru mezi horní hranou umyvadla a zdí utěsnit silikonem. Vodovodní baterie můžete zvolit podomítkovou/nástěnou nebo do otvoru umyvadla (dle typu umyvadla).

Údržba:
Čištění lze provádět běžnými kapalnými čistícími prostředky nebo jednoduše pomocí směsí octa a vody.Je vhodné použít ochranný prostředek, který vytváří na skle ochranou vrstvu (má hydrofobní účinky a zamezuje ulpívání vody na sklech a tím zabraňuje tvorbě vodního kamene).


© 2010 Besteco koupelny - Všechna práva vyhrazena.

Designové koupelny i luxusní doplňky. mapa stránek